Першасная прафсаюзная арганізацыя

ГРАМАДСКІЯ КАМІСІІ

ПЕРШАСНАЙ ПРАФСАЮЗНАЙ АРГАНІЗАЦЫІ

КУВП «КОБРЫНРАЙВОДАКАНАЛ

 

Грамадская камісія па культурна-масавай і фізкультурна-аздараўленчай працы

Старшыня камісіі:

  • Сёмка Алена Мікалаеўна – старшыня прафкама.

Члены камісіі:

  • Тунчык А.В. – начальнік службы АДС;
  • Рабчэня А.М. – начальнік ПТА;
  • Едала Ю.Я. – бухгалтар;
  • Бондар Н.Е. – кантролер АГ.

Грамадская камісія па ахове працы

Старшыня камісіі:

  • Веліч А.Н. – галоўны інжынер

Члены камісіі:

  • Дубінскі М.М. – інжынер па АП;
  • Сыч С.Ф. – галоўны энергетык;
  • Сёмка А.М. – старшыня прафкама;
  • Невястэнка П.В. – юрысконсульт.

Грамадская камісія па абароне працоўных і сацыяльна-эканамічных правоў членаў прафсаюза

Старшыня камісіі:

  • Сёмка Алена Мікалаеўна – старшыня прафкама

Члены камісіі:

  • Дубінскі М.М. – інжынер па АП;
  • Сідараў А.Г. – кіроўца аўтамабіля;
  • Зубко А.М. – майстар АГ;
  • Кузюк А.С. – тэхнік АГ.

Старшыня

першаснай прафсаюзнай арганізацыі                                                                                                       А.М. Сёмка


СКЛАД ПРАФСАЮЗНАГА КАМІТЭТА

ПЕРШАСНАЙ АРГАНІЗАЦЫІ ПРАФСАЮЗА

КУВП «КОБРЫНРАЙВОДАКАНАЛ»

 

Старшыня прафкама:

  • Сёмка Алена Мікалаеўна – інжынер абаненцкай групы.

Намеснік старшыні прафкама:

  • Грэнь Святлана Паўлаўна – загадчыца лабараторыі ўчастка водазабеспячэння

Казначэй прафкама:

  • Едала Юлія Яўгенаўна – бухгалтар

Члены прафкама:

  • Біч Павел Іванавіч – мантажнік вонкавых прац;
  • Бойка Алег Аляксандравіч – маляр;
  • Вакулевіч Сяргей Аляксандравіч – галоўны эканаміст;
  • Жаўрук Валянцін Аляксеевіч – машыніст НУ;
  • Марчук Святлана Уладзіміраўна – лабарант;
  • Падалянчык Павел Паўлавіч – слесар-сантэхнік;
  • Скрыпель Аляксей Іванавіч – вадзіцель;
  • Шуляк Анатоль Міхайлавіч – слесар АВР

СКЛАД РЭВІЗІЙНАЙ КАМІСІІ

ПРАФСАЮЗНАГА КАМІТЭТА

ПЕРШАСНАЙ АРГАНІЗАЦЫІ ПРАФСАЮЗА

КУВП «КОБРЫНРАЙВОДАКАНАЛ»

 

Старшыня рэвізійнай камісіі:

  • Дубінскі Мікалай Мікалаевіч-інжынер АП.

Члены рэвізійнай камісіі:

  • Мишэніна Таццяна Вячаславаўна;
  • Вайтовіч Канстанцін Іванавіч.